Aksident në rrugën Gostivar-Kërçovë, një person mbetet i vdekur

Aksident në rrugën Gostivar-Kërçovë, një person mbetet i vdekur

Një aksident trafiku me pasoj një viktimë ka ndodhur diku rreth orës 17:00 në rrugën Gostivar-Kërçovë,  me ç’rast një veturë është përplasur me një furgon.

Sipas dëshmitarëve okularë në vendngjarje  ka mbetur i vdekur shoferi i veturës, derisa ai i furgonit ka marrë lëndime të lehta trupore.  Policia menjëherë ka dal në vendngjarje dhe po heton rastin.

Rruga Gostivar-Kërçovë  dhe anasjelltas për momentin është e bllokuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *