Arrestohen gjashtë të rinj nga fshati Çegran

Arrestohen gjashtë të rinj nga fshati Çegran

Gjashtë persona nga fshati Çegran të moshave 19, 18, dhe 17 vjeç janë arrestuar nga Policia. Arrestimi i tyer ka ndodhur mesnatën e 10 janarit nga pjestarë të Stacionit Policor në fshatin Çegran, i cili ka vepruar në bazë të një denoncimi të bërë më 9 janar të këtij viti.

“Nga një 17 vjeçar nga Gostivari ishte denoncuar se në një parking para një objekti hotelerik në Gostivar ka qenë i sulmuar fizikisht nga të denoncuarit”, njoftojnë nga MPB.

Pas dokumentimit të rastit, do të inicohen parashtres adekuate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *