Arrestohen për marihuanë dy të rinj nga Gostivari

Arrestohen për marihuanë dy të rinj nga Gostivari

Mbrëmë (28-tetor) rreth orës 21 e 30 minuta, në rrugën ,,Major Çede Filipovski“ në Gostivar, efektivët e policisë nga SPB Tetovë – Departamenti i Punëve të Brendshme – Gostivar, kanë arrestuar 33-vjeçaren S.J. dhe 24-vjeçarin N.A., të dy nga Gostivari.

Gjatë kontrollit të kryerdaj tyre është gjetë marihuanë. S.J. është ndalua në Stacionin Policor Gostivar për pastrimin dhe dokumentimin e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *