Arrestohen tre të rinj në Gostivar, Policia u gjeti marihuanë

Arrestohen tre të rinj në Gostivar, Policia u gjeti marihuanë

Mbrëmjen e djeshme (25-mars) rreth orës 21:15, në rrugën ,,Beliçica“ në Gostivar, efektivët e policisë nga SPB Tetovë Departamenti i Punëve të Brendshme-Gostivar, kanë privuar nga liria personat B.N. (23), A.M. (22) dhe A.H. (21), për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre është gjetë marihuanë.

Pas pastrimit dhe dokumentimit të plotë të çështjes, kundër tyre do të pasojnë parashtresa adekuate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *