Banori i Çajlës sulmohet fizikisht nga bashkëfshatari i tij

Banori i Çajlës sulmohet fizikisht nga bashkëfshatari i tij

Dje në ora 13.00, 48-vjeçari M.B. nga fshati Çajle e Gostivarit, në SPB Tetovë ka denoncuar se në objektin hotelerik në fshat, ka qenë i sulmuar fizikisht nga bashkfshatari i tij 42-vjeçari J.B..

“I denoncuari J.B. është thirur në Stacionin policorë Çegran dhe rasti është duke u zbardhur”, njoftojnë nga policia.

Nuk jepen detaje se si ka ardhur deri e sulmi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *