Djali gjuan nënës me pistoletë

Djali gjuan nënës me pistoletë

Një zënkë familjare ka ndodhur në Xhepçisht të Tetovës në mes 22 vjeçarit N.K dhe nënës së tij 51 vjeçares A.K.

Zënka familjare ka arritur kulmin ku djali 22 vjeçar ka hyrë në dhomën e tij dhe duke iu kërcënuar nënës me pistoletë gazi nga ballkoni ka gjuajtur disa plumba, transmeton Tv Globi.

Pas paraqitjes së rastit, policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë kryer hetim, ku është gjetur dhe është marr pistoleta e gazit e tipit “Ekol EF” ku janë gjetur edhe gëzhoja edhe atë dy në ballkon, dy në katin e parë dhe një mbrenda në pistolet.

Materiali i gjetur është dokumetuar me fotografi, ndërsa pas bisedës informative do të merren masa adekuate. / TV GLOBI

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *