Ekipi i Serbisë injorim total pas arritjes në Beograd (Video)

Ekipi i Serbisë injorim total pas arritjes në Beograd (Video)

Kombëtarja serbe e futbollit ka arritur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në Aeroportin e Beogradit, pas fitores në Elbasan Arena me rezultat 0:2 ndaj Shqipërisë.

Por, bie në sy që vetëm tre-katër tifozë kanë dalë në Aeroport për ta pritur përfaqësuesen e Serbisë, transmeton Telegrafi.

Kjo ka bërë që të bie paksa entuziazmi dhe morali në radhët e ekipit serb, e cila ka bërë që duket se injorimi total të vazhdoj ndaj Kombëtares serbe që nga fillimi i kualifikimeve për Evropianin “France 2016”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *