EKSKLUZIVE: Vrapçisht, burri vret gruan me sëpatë! (Video)

EKSKLUZIVE: Vrapçisht, burri vret gruan me sëpatë! (Video)

Një krim në familje është shënuar mbrëmë në Vrapçisht dhe viktima është sërish një femër. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Vrapçisht, ku burri ka qëlluar për vdekje me sëpatë bashkëshorten e tij.

Jozyrtarisht mësohet se vrasja ka ndodhur pas një konfrontimi verbal mes çiftit. Më shumë informacion rreth ngjarjes së rëndë dhe materiale më të detajuara rreth ngjarjes do t’ju ofrojmë gjatë ditës. / TV GLOBI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *