Gostivar, babai i dehur sulmon djalin dhe bashkëshorten

Gostivar, babai i dehur sulmon djalin dhe bashkëshorten

Mbrëmë, një orë pas mesnate, policia ka privuar nga liria 49 vjeçarin R.Gj. nga një fshat i rrethit të Gostivarit.

Siç njoftojnë nga policia për Tv Globi, 49 vjeçari i dehur ka shkuar në shtëpi dhe ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe djalin e tij në moshë të vogël. Gjatë sulmit, ai ka përdorur edhe një mjetë të prehtë.

R.GJ. është mbajtur në Stacionin Policor të Gostivarit për zbardhje dhe dokumentim të plotë të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *