Gostivar, denoncohet sulm fizik në një objekt

Gostivar, denoncohet sulm fizik në një objekt

Mbrëmë, gjysëm ore pas mesnate, A.S. 48 vjeçar nga Gostivari ka denoncuar se në një objekt në Zonën industriale në Gostivar ka qenë paraprakisht i sulmuar fizikisht nga N.B. 49 vjeçar, poashtu nga Gostivari.

“Para sulmit ndaj A.S., N.B. ka pasur një zënkë verbale me vëllin e tij”, thuhet në njoftimin e policisë.

Punohet mbi zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *