Gostivar, ka dhunuar fizikisht familjen e tij, arrestohet një 54 vjeçar

Gostivar, ka dhunuar fizikisht familjen e tij, arrestohet një 54 vjeçar

Mbrëmë (21 dhjetor), gjysmë ore pas mesnatës, efektivët e policisë të SPB Tetovë, e kanë privuar nga liria 54-vjeçarin M.M. nga një fshati i Gostivarit, i cili e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe djalin 30-vjeçar.

I njëjti është mbajt në Stacionin Policor Gostivar për pastrimin dhe dokumentimin e çështjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *