Gostivar, policia arreston tre të mitur për lëndë narkotike

Gostivar, policia arreston tre të mitur për lëndë narkotike

Mbrëmjen e djeshme (16 korrik) rreth orës 22 e 30 minuta, në rrugën ,,Sretko Krstevski“ në Gostivar, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë, Departamenti i Punëve të Brendshme-Gostivar , kanë arrestuar tre të mitur të moshës 15 dhe 16 vjeç nga fshati Debresh i Gostivarit.

Siç njofton policia, te ata gjatë kontrollit të kryer është gjet marihuanë. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *