Kapen me lëndë narkotike, arrestohen dy persona nga Gostivari

Kapen me lëndë narkotike, arrestohen dy persona nga Gostivari

Mbrëmjen e shkuar rreth orës 21.20 minuta në rrugën “Hekurudha” në Gostivar, policia ka privuar nga liria personat V.A. 39 vjeç dhe S.A. 23 vjeç nga Gostivari te të cilët gjatë një kontrolli ka gjetur kokain dhe marihuanë.

“Pak më vonë te shtëpia e V.A., me urdhër gjyqësor, është kryer bastisje dhe është gjetur marihuanë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tyre do të inicohen parashtresa adekuate”, thonë nga MPB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *