Këto janë pesë fotografitë më të pëlqyera në Instagram (Foto)

Këto janë pesë fotografitë më të pëlqyera në Instagram (Foto)

Shikoni cilët të famshëm ‘sundojnë’ Instagramin.

Instagrami sot mbush pesë vite që nga lansimi. Që nga ajo ditë, 40 miliardë fotografi janë shpërndarë në këtë rrjet social ndërsa në këtë komunitet ka mbi 400 milionë përdorues.

Për tani, në Instagram postohen 80 milionë fotografi në ditë dhe dhurohen 3.5 miliardë ‘like’, sipas uebsajtit të tyre, transmeton lajmi.net

Ndërsa, këto janë pesë fotografitë më të pëlqyera deri tani, ku shihet edhe dominimi i vajzave të familjes Kardashian/Jenner në rrjete sociale.

25 maj 2015 – Stilimi i bukur i flokëve të Kendall Jenner

4 shtator 2015 – Kane West i dhuron lule Taylor Swift-it

3 korrik 2015 – Taylor Swift në pushime me të dashurin Calvin Harris

4 maj 2014 – Kim Kardashian në martesë me Kanye West

23 korrik 2015 – Kylie Jenner merr diplomën e shkollës së mesme

– See more at: http://lajmi.net/keto-jane-pese-fotografite-me-te-pelqyera-ne-instagram-foto/#sthash.fNyxXtYX.dpuf

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *