Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ngrohtë me periudha me diell dhe me vranësira lokale. Po të fryejë erë e lehtë në drejtime të ndryshme. Pasdite do të jetë më freskët.

Temperaturat e mëngjesit pritet të sillen prej 10 deri më 19 gradë, ndërsa ajo e pasditës prej 27 deri më 35 gradë celsius.

Gostivari do të ketë mot të ngjashëm, temperatura do të sillet prej 14 deri më 34 gradë celsius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *