Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Moti sot do të jetë me diell dhe vende-vende me vranësira mesatare. Në pjesën lindore pritet që të ketë vranësira më të shpeshta, mirëpo kryesisht në tërë Maqedoninë sot do të ketë periudha të shpeshta të diellit.

Temperaturat para dite do të lëvizin nga 2 deri më 6 gradë celsius, mirëpo pas dite pritet që të rriten dhe të arrijnë deri më 14 gradë celsius.

Gostivari sot kryesisht do të jetë me diell, temperaturat do të lëvizin nga 6 deri më 13 gradë celsius.

26.10.2015

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *