Policia arreston dy të rinj nga Gostivari, u gjeti lëndë narkotike

Policia arreston dy të rinj nga Gostivari, u gjeti lëndë narkotike

Sot (5 janar) rreth orës 12:30, policët e SPB Tetovë-DPB Gostivar, në rrugën “Beliçica” dhe “Bregu i Vardarit” në Gostivar, kanë privuar nga liria personat E. M. (32) nga Banjica e Poshtme e Gostivarit tek i cili gjatë kontrollit është gjet heroinë dhe 30-vjeçari S.A. nga Gostivari tek i cili gjatë kontrollit është gjet marihuanë.

Të dy janë mbajtë në Stacionin Policor të Gostivarit dhe pas pastrimit të çështjes do të përgatiten parashtresat adekuate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *