Policia arreston për lëndë narkotike dy banorë të Komunës së Vrapçishtit

Policia arreston për lëndë narkotike dy banorë të Komunës së Vrapçishtit

Dje rreth orës 14 e 45 minuta, në rrugën “Goce Dellçev” në Gostivar, pjestarët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë privuar nga liria personat SH.S. (46) nga Negotina dhe R.A. (38) nga Senokosi, nën dyshimin për “prodhim dhe shpërndarje të paautorizuar të lëndëve narkotike, substancave psikotrope dhe pararendësve”.

Çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar, me ç’rast do të pasoj parashtresë adekuate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *