Policia arreston vjedhësin e skuterit elektrik

Policia arreston vjedhësin e skuterit elektrik

Dje rreth orës 12 e 20 minuta në rrugën e Ilindenit në Gostivar, pjestarët e policisë të SPB Tetovë Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë privuar nga liria personin A.M. (31) nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, i cili më parë kishte kryer vjedhje të një skuteri elektrik.

Pas dokumentimit të plotë të çështjes kundër A.M. do të pasojë një parashtresë adekuate, ndërsa skuteri është konfiskuar dhe i kthehyer pronarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *