Policia e Shkupit ka arrestuar një banore të Gostivarit për lëndë narkotike

Policia e Shkupit ka arrestuar një banore të Gostivarit për lëndë narkotike

“Me datë 15.02.2020 në ora 15.20 minuta, zyrtarët policor nga SPB-Shkup, në rajonin e Gazi Babës, kanë privuar nga liria H.R. 32 vjçare nga Gostivari, me banim të përkohshëm në Shkup, pasi gjatë kontrollit te ajo është gjetur materie pluhur”,njofton MPB.

32 vjeçarja është mbajtur në polici dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj saj do të ketë parashtresë adekuate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *