Policia i gjen dy boksa hekuri banorit nga Gjurgjevishta

Policia i gjen dy boksa hekuri banorit nga Gjurgjevishta

Dje rreth orës 15.00, në fshatin Tearcë të Tetovës, pjestarët e policisë të SPB Tetovë e kanë arrestuat 19-vjeçarin E.R. nga fshati Gjurgjevishti, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tij, u gjetën dy boksa hekuri, të cilët u konfiskuan dhe pas pastrimit dhe dokumentimit të plotë të çështjes, do të përgatitet parashtresë adekuate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *