Samsung Galaxy Edge Plus debuton ndërkombëtarisht

Samsung Galaxy Edge Plus debuton ndërkombëtarisht

Samsung ka njoftuar se pajisja e tyre më e fundit, Galaxy S6 Edge Plus është tani e gatshme për shitje në të gjithë botën.

Galaxy Edge Plus vjen me ekran 5.7 inçnë Super AMOLED me rezolucion prej 2560 x 1440 pikselëve.

Pajisja e re nga Samsung poashtu është e fuqizuar nga procesori Samsung Exynos 7420, RAM memoria prej 4GB dhe hapësira e brendshme prej 32 deri 64 GB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *