Sulmon fizikisht gruan e tij, përfundon në pranga të Policisë

Sulmon fizikisht gruan e tij, përfundon në pranga të Policisë

Dje (28 janar) rreth orës 16 e 40 minuta, oficerët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar,e kanë privuar nga liria 37-vjeçarin B.A. nga një fshat i Gostivarit, i cili më herët në shtëpinë e tyre kishte sulmuar fizikisht gruan e tij 36-vjeçare.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *