Tre persona nga Gostivari sulmojnë fizikisht 25 vjeçarin nga fshati Llomnicë

Tre persona nga Gostivari sulmojnë fizikisht 25 vjeçarin nga fshati Llomnicë

Mbrëmë rreth orës 22 e 30 minuta, Xh.Q. 25 vjeçar nga fshati Llomnicë i Komunës së Vrapçishtit ka denoncuar në SPB-Tetovë se në bulevarin “Vllezërit Gjinoski” në Gostivar, ka qenë i sulmuar fizikisht nga tre persona.

“Ai ka lëvizur me automjetin e tij “BMW” me regjistrim të Tetovës, dhe është sulmuar fizikisht nga tre persona nga Gostivari, të cilët kanë dalë nga dy vetura, pastaj janë larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes”, njofton SPB – Tetovë.

Merren masa për zbardhje dhe dokumentim të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *