Vdes një 27 vjeçar shtetas i Kosovës në Maqedoni

Vdes një 27 vjeçar shtetas i Kosovës në Maqedoni

Mbrëmë rreth orës 16 në Shkup në rrugën Lazo Trpevski një veturë ‘opel astra’ e drejtuar nga M.F (55) ka shkelur një këmbësor 27 vjeçarin Arian R. nga Kosova.

Ai ka marrë lëndime të rënda pas çka është dërguar në Qendrën urgjente ku ën orën 21.10 ka ndërruar jetë.

Nga Policia e Shkupit është kryer hetime në vendin e ngjarjes dhe po punohet në zbardhjen e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *