Vetura shkel 6 vjeçarin në Poroj

Vetura shkel 6 vjeçarin në Poroj

Në rrugën lokale në Poroj dje rreth orës 18, një automjet “Volvo” me targa të Tetovës, i drejtuar nga 41-vjeçari L.P nga Tetova, ka goditur 6-vjeçarin (këmbësor) nga i njëjti fshat, njofton SPB-Tetovë.

Fëmija i plagosur është transferuar shpejt në spitalin e Tetovës dhe pas ndihmës mjekësore, është lëshuar në shtëpi.

Pas inspektimit të aksidentit do përcaktohen shkaqet dhe detaje të tjera lidhur me këtë aksident.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *