Zjarri kaplon një “Golf 4”

Zjarri kaplon një “Golf 4”

Mbrëmë (29-tetor) në ora 02 e 40 minuta, në SPB Tetovë, është raportuar për zjarr që ka kapluar një automjet “Volkswagen Golf 4” me targa të Gostivarit, në pronësi të 22-vjeçarit F.K. nga Gostivari, i cili veturën e kishte parkuar gjysëm ore më herët në rrugën “Vëllezërit Gjinovski” në Gostivar.

Nuk ka pasur persona të lënduar nga zjarri, dhe me ndërhyrjen e Njësisë Territoriale të Zjarrfikësve të Gostivarit, zjarri është lokalizuar plotësisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *